WEB YAZILIMLARI

Firmaların ilk izlenimleri internet sitelerinden sağladığından web yazılımları iş dünyası için en önemli vitrindir. Web sitenizin sizi tam anlamıyla yansıtması bu yüzden çok önemlidir. Sizin için hazırladığımız web siteleri sizin hakkınızdaki en doğru ve en güvenilir bilgiyi verir.

galliope
MOBİL UYGULAMALAR

Mobil teknoloji kullanımı, günümüzde baş döndürücü bir hızla artmaktadır. Müşteri tabanlarına ve potansiyel yeni müşterilere ulaşmak isteyen markalar, işlerini mobil uygulamalar ile destekleyerek hem daha güçlü bir tanıtım yapmakta, hem de kurumsal iletişimlerini güçlendirmektedirler.

galliope
MASAÜSTÜ YAZILIMLARI

Firmanız veya işiniz için özel olarak hazırlatacağınız masaüstü yazılım, iş gücünüzü en aza indirir, verilerinizi güvenli şekilde depolar ve iş-personel maliyetlerinizi oldukça azaltır. Masaüstü yazılımlar, iş akışını daha iyi yönetir, zamanı daha iyi kullandırır ve hataları en az seviyeye indirirler.

galliope

Faaliyetlerimiz

Padok Yazılım olarak, geniş çaplı servis hizmetleri sunmaktayız. Bünyemizde yer alan ve her biri konusunda uzman mühendis kadromuzla, proje planlamasından söz konusu projenin hayata geçişine kadar ve buna bağlı olarak sistemin çalışma performansını onaylayarak projeyi teslim ediyoruz. Tüm bunların ardından müşterimizi yalnız bırakmayarak ve gerekli tüm kontrolleri sağlayarak hizmet zincirimizde mutlu bir müşterimizin daha yer aldığını görerek mutlu oluyoruz. Müşterilerimizden gelen istekleri 7 gün 24 saat topluyor ve birkaç saat içinde müşterilerimizi yerlerinde ziyaret ederek yüz yüze çözümler üretiyoruz.