padok sg
padok sg

SANAL GERÇEKLİK

Sanal tur panoramik fotoğraflar sayesinde internet ortamında ve dijital ortamda interaktif olarak ziyaretçiye mekanın içindeymiş hissi yaratıp birebir oradaymış gibi dolaşmasını, istediği ayrıntıyı incelemesini sağlayan bir interaktif uygulamadır.

Üç boyutlu görüntü sistemi her ne kadar video izlenimi veriyor olsa da aslında panoramik bir fotoğraflama biçimidir. Videonun aksine çok daha kolay ve kısa sürede yüklenmesine rağmen görüntü kalitesi çok daha yüksek olup ayrıntılar daha belirgindir. Yüksek fotoğraf kalitesi sayesinde internet sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterileriniz mekanınızın boyutlarını, dekorasyonunu ve ambiyansını düz fotoğraf ve videoya göre çok daha net olarak algılayacaklardır.

Birçok farklı sahne çekimi bir araya getirilerek gerek ilgili bölümlere yerleştirilen oklar gerekse özel hazırlanan menü, kroki veya 3D model gibi araçlarla sahneler arası geçişler sağlanır. Böylelikle akıcı bir sanal tur uygulamasıyla ziyaretçilerini sıkılmadan ve beklemeden kolayca mekanınızı gezebilecektir. Mouse, klavye ve ekrandaki kontrol tuşları sayesinde mekanın istediğiniz noktasında dolaşabilir, istediğiniz noktasında durabilirsiniz. Bir noktaya odaklanıp daha yakından inceleyebilirsiniz. Ayrıca istenildiği takdirde tarafımızdan hazırlanan panoramik görüntülere, ses, müzik, video eklentileri yapılabilmektedir.