PADOK

- Şirketimiz 2015 yılında, İzmir' de kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimiz 6. ayında, Yaşar Holding ve bünyesinde bulunan şirketleriyle geniş çaplı özel uygulamalar anlaşması imzalamıştır.

- Dinamik ve genç bir kadroya sahip olan Padok Mühendislik ve Yazılım A.Ş. bünyesinde Bilgisayar Mühendisleri, Yazılım Mühendisleri, Endüstri Mühendisleri, ve uzman satış temsilcileri bulundurmaktadır.

- Bünyesinde bulundurduğu diğer bütün personelleri kendi alanlarında uzman adaylardan seçilmiştir.

- 2015 yılında "Şahıs işletmesi" olarak başladığımız Padok Yazılım; yeni iş birliktelikleri, kurumsal müşteriler ve büyüyen ekibiyle 2020 yılından itibaren yoluna "Padok Mühendislik ve Yazılım Anonim Şirketi" olarak devam ediyor.

Referanslarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Takımımız

Faaliyetlerimiz

Padok Yazılım olarak, geniş çaplı servis hizmetleri sunmaktayız. Bünyemizde yer alan ve her biri konusunda uzman mühendis kadromuzla, proje planlamasından söz konusu projenin hayata geçişine kadar ve buna bağlı olarak sistemin çalışma performansını onaylayarak projeyi teslim ediyoruz. Tüm bunların ardından müşterimizi yalnız bırakmayarak ve gerekli tüm kontrolleri sağlayarak hizmet zincirimizde mutlu bir müşterimizin daha yer aldığını görerek mutlu oluyoruz. Müşterilerimizden gelen istekleri 7 gün 24 saat topluyor ve birkaç saat içinde müşterilerimizi yerlerinde ziyaret ederek yüz yüze çözümler üretiyoruz.

Referanslarımız

brand
brand
brand
brand
brand
galliope