galliope
galliope

WEB YAZILIMLARI

Web tasarım ve web programcılığı farklı şeylerdir. Web tasarım derken internet sayfasının görünümü, grafiksel yönleri, renkleri, animasyonları ve diğer görsel öğeler öne çıkar. Programlama ise web sitelerinin hem teknik hem de görsel yönden güçlü olmasını sağlayan yazılımlardır. Programlama derken PHP, ASP, JAVA, CGI vs. diller kullanılır. Bu diller ile web sitenin aynı zamanda dinamik olması da sağlanabilir.

Bugünün hızla değişen iş çevresinde organizasyonlar yeni bir yazılım ya da internet tabanlı uygulamaların geliştirilmesi için fazla para ya da fazla zaman harcamak istememektedir. Yatırımlarda en iyi geri dönüşü sağlayabilmek için uygulamalar çok çabuk geliştirilebilmelidir. Ekibimizin yazılım geliştirme metodolojisi ve teknolojisi, sağlam yazılım mühendisliği ve risk yönetimi pratiklerini kapsayarak, müşterilerimizin uygulamalarını çok hızlı geliştirerek teslim edilmesi amacı ile tasarlanmıştır.

Web Yazılım Nasıl Yapılmalı?

Web Yazılım Hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken hususların en başında güvenlik ve kodları sürekli çalışmasıdır. Kod güvenliği ve güvenlik açıkları nedeniyle sayfalarınıza virüsler girebilir, sayfanıza çeşitli saldırılar yapılabilir. Firmamızda özellikle özen gösterdiğimiz konu güvenliktir.

Web Yazılımında Neler Yaparız?

Web yazılımın da önemli unsurların başında olan Güvenlik Duvarımız ile sayfalarınız defalarca test edilir. Başarı yakalandığında firmaya deneme sürümü hizmeti verilir. Müşterilerimizin görsel memnuniyeti de sağlanınca yazılımımız deneme sürümü ile yayına başlar. 30 günlük deneme süresi sonrası firmamız yazılımı sizlere emanet eder.