UDO GAMES

Udo Games 2013 yılında, 3 Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi tarafından kuruldu. Yerel markete bir çok oyun yaptı. Metutech atom bünyesinden çıkan ve inovatif mobil oyunlar geliştirme hedefi olan şirket, en son global projesi olan "incredible toys" u yakında çıkaracak.
Udo Games ekibi oyun geliştirme çalışmalarına ODTÜ Teknokent bünyesinde mobil oyunlar geliştirerek devam ediyor.

galliope
SESKOM

SESKOM Konusunda markalaşmayı başarmış, ileri teknoloji içeren, kalitesi yüksek ürün yelpazesine sahip, konusunda lider markalar ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. 1989 yılından bugüne elektronik güvenlik ve otomasyon sistemlerinde seçkin bir firma olma yönünde önemli başarılara imza atmış olan SESKOM bahsi geçen alanlardaki ileri teknolojiyi hedef müşteri grubuna en yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sağlamayı şirket misyonu olarak benimsemiştir.

galliope
MULTITEK

Multitek; Kuruluş Yılı : 1989 Çalışan Personel Sayısı: 120 (% 70'i teknik personel)Multitek firması 1989 yılında konusunda uzman müteşebbis kişiler tarafından kurulmuş olup ,kurulduğundan beri sürekli büyüme ve atılım faaliyetlerinde bulunmuştur.Firma başlangıçta sadece telefon santralları üreticisiyken bugün telefon santralları yanında apartman konuşma sistemleri ve telekom tüketici cihazlarında pazarın lideridir.

galliope
MANAS

Manas Enerji Yönetimi A.Ş., tamamen yerli sermaye ve teknoloji ile 1996 yılından bugüne kadar akıllı sayaç sistemleri üzerine ürünler ve çözümler geliştirmiş ve sektörünün öncü kuruluşu haline gelmiştir.Elektronik kontrollü sayaç sistemleri başlığı altında, ön ödemeli, sonradan ödemeli, RF (Radio Frequence), GPRS ve NFC ( Near Field Communication) teknolojili sayaçları üretmekte olan Manas, 25 mühendisten oluşan deneyimli ARGE kadrosu ile sektörün inovasyon alanındaki itici gücü konumundadır.

galliope
SECROVE

Secrove Bilgi Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri 2012 yılında hayata geçmiştir. Bilgi Güvenliği konularında AR-GE yaparak ürünler geliştirmeyi ve dünya çapındaki müşterilere bilgi güvenliği danışmanlık hizmetleri sunmayı amaç edinmiştir. 10 yılı aşkın süredir; uluslararası sertifikalara sahip, Code of Ethics prensiplerine bağlı takımımızla, Beyaz şapkalı hacker'ız, Sızma testleri gerçekleştiriyoruz, Exploit geliştiriyoruz, Kurumlara zafiyet bildiriyoruz, Siber saldırı istihbaratı sağlıyoruz.

galliope
Pages:   1