galliope
galliope

SİSTEM DESTEĞİ

Firmanızdaki Bilgisayar sistemleri ve kullanmış olduğunuz yazılımların firmanıza uyumu hakkında detaylı analiz yapılması. Bilgisayar sistemlerinin performansın ölçülmesi Donanım ve yazılım uygulama ihtiyaçlarının belirlenmesi ve Performansı artırıcı önlemlerin alınması.

 1. Proje Tanımlama
 2. Proje Takımı Oluşturma
 3. Müşteri Beklentileri Belirleme
 4. Mevcut Durum Analizi
  1. Alt Yapı Teknik Analiz
  2. Operasyonel Süreçler Analizi
 5. Eğitim ve Kurulum Planlama
  1. Kullanıcı Listesi Oluşturma
  2. Eğitim Planlama
  3. Uygulamaya Geçiş Planlama
 6. Ayrıntılı Proje Planı Hazırlama
 7. Kullanıcı Eğitimleri
  1. Kuruluş ve Lisanslama
  2. Kullanıcı Eğitim Takip
  3. Kullanıcı Ölçme ve Değerlendirme
 8. Uygulamaya Alma
  1. Eğitim ve Kurulum Raporlama
  2. Eğitim ve Kurulum Kontro
  3. Proje Değerlendirme Toplantıları
 9. Müşteri Teslim
 10. Proje Performans Değerlendirme

Padok Yazılım, bilgisayar sistemleri ve bilişim teknolojilerini işinde kullanan tüm kurum ve kuruluşlara yönelik yazılım, sistem periyodik bakımı, servis ve destek hizmetleri sunmaktadır. Destek ve bakım hizmetlerimiz bilgisayar sistemleri ve ağ sistemlerinde problem yaşayan, problem oluşma sıklığını azaltmak isteyen, problem çözmekle vakit kaybetmek istemeyen, profesyonellerin desteğine ihtiyaç duyan, gelişen teknoloji ve yenilikleri sistemlerine uyarlamak isteyen, verimli ve yüksek performansla çalışan bilgi sistemleri özlemi duyan: tüm eğitim kurumları, finans ve bankacılık kurumları, turizm şirketleri ve oteller, inşaat şirketleri, sağlık kurumları, iç ve dış ticaret şirketleri, holdingler, çeşitli üretim sektörü şirketleri ve kamu kurumları için avantajlarla doludur.

Sistem Destek hizmetlerimiz, merkez serviste hizmet verdiği gibi ihtiyacınız olduğunda iş yerinizde uzman bulundurma ve yerinde müdahale gibi farklı seçenekleri içerir.Belirlenen sürede müdahale edilmesi ve sistemin çalışır duruma getirilmesi Padok Yazılım için en önemli başarı göstergesi olarak kabul edilmiştir.

2-10 adetli küçük ağlardan tutun 100-200 bilgisayarlı lokal ve global ağlara kadar tek noktadan çözümler üretiyoruz. Sistem kurulumu, alt yapısının sağlanması, sistem üzerindeki yazılım ve veritabanların yüklenmesi, sunucu-istemci bilgisayar bağlantılarının yapılması, güvenliğinin sağlanması ve 7/24 kesintisiz çalışır halde tutulması gibi süreklilik arz eden tüm hizmetleri, kısaca sisteminiz ile ilgili her türlü hizmeti Bakım Anlaşmalı firmalarımıza sunmaktayız.

Sisteminiz ile ilgili yerinde ücretsiz expertiz yapıyoruz, firmanıza en uygun teknik servis ve bakım anlaşması hizmeti için teklif veriyoruz.